У Дніпропетровській області знайшли повішеною 11-річну дівчинку на подвір’ї власного будинку.

Про це повідомляє “Інформатор“.

В селі Голубівка на дереві повісилася 11-річна школярка. Її знайшли батьки. Вони одразу ж обрізали мотузку і викликали “швидку”.

Медики, які приїхали на виклик констатували смерть.

Чому маленька дівчинка на таке наважилася – наразі невідомо.

Нагадаємо, бізнесмен з Кривого Рогу Леонід Вульф, якого знайшли мертвим у квартирі в Києві, наклав на себе руки, залишивши передсмертну записку.

Про це повідомляє прес-служба поліції Києва.

“Так, знайшли його мертвим вчора. Це самогубство”, – сказав начальник кримінальної поліції Києва Герман Приступа. У поліції додали, що бізнесмен залишив передсмертну записку.

За словами прес-секретаря прокуратури Києва Надії Максимець, тіло бізнесмена правоохоронці виявили в квартирі будинку по вул. Городецкого в Києві.

“Тіло загиблого з вогнепальним пораненням знайшли в квартирі будинку по вулиці Городецького в Києві. Двері приміщення були закриті зсередини. У той же час, буду призначені експертизи, судово-медична і балістична, за результатами яких можна буде судити однозначно. Що стосується записки, то по ній також буде призначено експертизу, щоб встановити, чи його це почерк, чи не писав під примусом, а також інші обставини, “- зазначили в прокуратурі.