Відома українська телеведуча Леся Нікітюк, яка вирішила розіграти власний автомобіль, любить привертати до себе увагу. Шанувальники люблять зірку не тільки за її талант, а й за почуття гумору. Вчора, 28 квітня, під час великодньої служби Леся повеселила відвідувачів церкви і навіть розсмішила священика. Кумедним відео артистка поділилася у своєму Instagram.

У короткому ролику можна побачити, як Нікітюк буквально обливають свяченою водою. Нагадаємо, що згідно зі святковою традицією, в день Пасхи прийнято відвідувати богослужіння в храмах, а потім святити паски і яйця. Леся вирішила не пропускати обряд, хоча він і зіпсував макіяж дівчини.

У той час, як церковний служитель окропляв телеведучу водою, вона, у властивій для себе манері, жартувала. "Батюшка, ви мене любите, я бачу! Ви на мене підписані в Інстаграмі", – сказала Леся.

Підписники Нікітюк були захоплені цим відео, а дехто порекомендував знаменитості використовувати водостійку туш.

 

"Леся, ти як завжди!", "Кінець макіяжу", "Подивилась раз сто!", "Прямо від душі батюшка окропив", "Леся, я тебе обожнюю !!", "Це можна дивитися вічно!", – пишуть в коментарях фанати.