яник

Екс-президент Віктор Янукович відомий своїм вмінням фантазувати та обдурювати навколишніх. Судячи з того, що його байки ще досі тільки стають відкриттям для багатьох, можна впевнено сказати, що Януковичу потрібно було йти в письменництво, а не політику.

Ппро те, звідки ж у головного регіонала такі статки у коментарі Hromadske.tv розповів польський публіцист Міхал Потоцький.

Новинкою стали розповіді Олександру Квасневському (він якраз і розповів Міхалу Потоцькому про цей казус). Виявляється, екс-президент працював колись давно водієм на БМВ. І все було б нічого, якби запитання, чи добре ВІктор Федорович володіє німецькою, той не вирішив раптово завершити оповідку про свої подвиги.

Польский публіцист додав, що у екс-президента вочевидь були проблеми із пам'яттю. Бо існує ще щонайменш одна версія про набуття досить вагомого майна. 

Окрім вийняткових здібностей Янукович був і щасливчиком, бо ж як інакше, можна було виграти у покер мільйони на початку 90-х.

Які ж наступні невідомі українцям факти випливуть щодо цієї персони – невідомо, але можна сказати напевне, що такі будуть.

Джерело: Корупція.інфо