Президент Білорусі Олександр Лукашенко, який раніше говорив про те, що Україні не варто “чекати капостей” від білорусів, запевнив – Київ завжди може розраховувати на підтримку Мінська в усіх сферах.

Про це білоруський лідер заявив на першій ексклюзивної прес-конференції для українських ЗМІ.

На гострі запитання представників наших медіа Лукашенко відповідав на протязі трьох з половиною годин. За словами білоруського лідера, в жовтні він приїде в Житомирську область на Форум регіонів України та Білорусі, де проведе зустріч з українським президентом Володимиром Зеленським.

Очікується, що президенти двох країн обговорять ракетобудування і створення транспортних коридорів – наземних і річкових.

При цьому Лукашенко назвав Крим назавжди втраченим, а побоювання, що Білорусь може якось допомогти Росії в агресії проти України – розвіяв і висловив упевненість в тому, що Донбас ще можна повернути дипломатичним шляхом.

“Бажання не просто мало, воно просто не має ніякого значення. Пройшов період бажань і якихось настроїв сьогодні … Вчора настав період дій. Людям потрібні дії, які принесуть бажаний світ і результати для вашої батьківщини”, – підкреслив білоруський лідер.

Лукашенко запевнив, що Мінськ, “якщо це буде потрібно, готовий зіграти певну роль”.