Відкритий лист Андрію Садовому, від провідного інженера АСУ Львівської станції швидкої медичної допомоги, передає Корупція.Інфо

Популярне: Сльози щастя на очах: повідомили дату завершення війни на Донбасі, ніхто не очікував такого швидкого фіналу

Шановний пане Андрію, місяць тому Ви заявили, що Львівська швидка допомога в той час, коли була підпорядкована місту була в кращому стані і працювала більш оперативноТак, це правда, але порівнювати 2012 рік і теперішній час не зовсім коректно, адже дуже багато змін відбулося за той час. Незмінним залишилось те, що Львівська станція швидкої медичної допомоги і надалі базується у Львові, рятує львів’ян, і є невід’ємною частиною Львова, є обличчям Львова, а Ви і на далі є мером, господарем нашого славного міста. Чи має для Вас значення , кому підпорядкована Львівська станція? Маю надію, що ні, адже від станції залежать життя львів’ян. Одним з Ваших останніх проектів є інформаційні табло на трамвайних зупинках, так, це є важливим для сучасного міста, але в той самий час нова центральна диспетчерська станції швидкої допомоги, яка побудована ще у 2013році ще досі не задіяна. Це дуже бентежить людей, які Вас обрали , до яких відношусь і я, адже очевидним є те, що нова центральна диспетчерська більш важливий проект, реалізація якого могла б врятувати не одне життя, і не тільки Львів’ян а і жителів Львівської області.

Хочу Вас запитати, що Ви, як мер міста ті лідер партії «Самопоміч» зробили для Львівської станції швидкої допомоги за останні роки, і чи плануєте Ви підтримувати її в майбутньому, не залежно від того у чиєму підпорядкуванні вона буде?

Дякую, і чекаю на відповідь. З повагою, провідний інженер АСУ Львівської станції швидкої медичної допомоги, Черенков Дмитро.