Прикордонники Харківського загону спільно з працівниками митниці та СБУ виявили й затримали автомобіль, що належить екс-депутату Володимиру Медянику і який намагалися незаконно ввезти на територію України з Росії.

Новину передає Корупція.Інфо з посиланням на Українську правду.

Згідно з повідомленням Держприкордонслужби, під час співбесіди з водієм автомобіля "Бентлі-Контіненталь", який перетинав державний кордон в міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення "Гоптівка", прикордонники з’ясували,  що 41-річний житель Луганська без дозволу відповідних держорганів потрапив на територію Росії через не функціонуючий пункт пропуску "Ізварино" в Луганській області.

 
 

Крім того, з’ясувалось, що автівка належить колишньому народному депутату України від Партії регіонів, члену правління "Луганськдрук".

Наразі водія автомобіля притягнуто до адміністративної відповідальності за порушення державного кордону України, а транспортний засіб вилучено та складено протокол про порушення митних правил.

Згідно з даними, розміщеними в державних реєстрах, членом правління Луганськдрук, який був депутатом від ПР, є Володимир Медяник. Колись він був у партії "Наша Україна, потім у КПУ, а потім вже перейшов у ПР.

 
 

Крім того, Роман Ландік у своїй мережі колись розмістив фото, на якій стоять разом із Медяником поряд із своїми машинами "Бентлі". На машині Медяника ті ж самі державні номери, які наводить державна прикордонна служба.

 

Жодної інформації про те, чи перебуває машина у розшуку, у Держприкордонслужбі не надали. На сайті МВС у розділі автомобілів, які перебувають у розшуку, при занесенні даних вказаного державного номеру зазначається: "Дані за вашим запитом відсутні".