У Львові чоловіка підозрюють у незаконному зберіганні та розповсюдженні відеопродукції порнографічного характеру, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 301 КК України. Відповідне досудове розслідування розпочали 14 лютого цього року, передає Корупція.Інфо

Популярне: 28 березня: будьте обережні, щоб не накликати на себе біду. ЩО КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЕНО РОБИТИ В ЦЕЙ ДЕНЬ


Підозрюваного звинувачують в тому, що в період з грудня 2016 по 3 січня 2017 року, він зберігав та розповсюджував відеопродукцію порнографічного характеру, в тому числі ту, яка містить дитячу порнографію.

Для реалізації свого злочинного наміру підозрюваний зі свого домашнього комп’ютері встановив програмний продукт «eMule».  Після чого розмістив 10 відеозаписів порнографічного характеру, на яких відображаються сцени статевих відносин відвертого порнографічного змісту, усвідомлюючи, що користувачі мережі Інтернет мають вільний доступ до його сайту з метою розповсюдження, а саме для подальшого перегляду як ним так і іншими користувачами мережі Інтернет.

Згідно з висновками комплексної комп’ютерно технічної та мистецтвознавчої експертизи відео відносяться до продукції порнографічного характеру з ознаками дитячої порнографії.

Станом на 21 березня слідчим відділенням Залізничного ВП ГУ НП у Львівській області особі повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2,4 ст.301 КК України.

Згідно з висновком судово-психітричного експерта №149 від 22 березня слідчий суддя Залізничного районного суду міста Львова 23 березня ухвалив рішення про необхідність проведення  стаціонарного обстеження та стаціонарної судово-психіатричної експертизи для уточнення діагнозу та глибини психічних розладів, а відтак необхідно направити підозрюваного для проведення стаціонарної судово-психіатричної експертизи.