Неочікуваний розвиток отримала ситуація із постраждалим від рук екс-беркутівців.

Як ми писали раніше, 20 Серпня 2014 року на вулиці Довженка працівник спецпідрозділу міліції (припускаємо, що це недавно «розпущений» беркут) наніс перехожому 2 удари в область грудної клітки. 

Тоді ситуація не набула розголосу, і її розвиток гальмували усі хто тільки міг. Як так? Беркут далі б'є людей! Що знову – «б’є значить любить»?! Заради уникнення чергового прояву громадської непокори та недовіри нашим МВС – цю ситуацію замовчували. 

Але ми продовжували відслідковувати ситуацію. Вирішивши спустити справу на гальма, працівники міліції передали справу працівникам Сихівської прокуратури. Ті в свою чергу повідомили постраждалому, що ані криміналу, ані навіть порушень закону вони не виявили. Ми можемо лише припускати, що повпливало на винесення саме такого висновку. Зараз бачимо лише два варіанти: солідарність , гроші (і знову вони). 
Зрозумівши що ані прокуратура , ані міліція не розвиватимуть цю справу, кілька днів назад подали оскарження дій або бездіяльності Сихівської прокуратури слідчому суду. Найцікавішим виявилося те, що попередні заяви та свідчення не підкріплялися до одної справи. Навіть більше – не були внесені до єдиного реєстру досудових розслідувань. Після подання заяви із постраждалим зв’язалися самі працівники прокуратури та ласкаво попросили забрати заяву в обмін на внесення справи до ЄРДР . Враховуючи можливість брехні, постраждалий попросив спершу надати підтвердження внесення справи до ЄРДР . Отримавши його, він все-таки забрав заяву на ім'я слідчого судді. Тобто, щоб отримати захист від працівників МВС, яка нагадуємо працює саме за державні кошти, їм спершу треба пригрозити, а потім ще й домовитися. Окрім цього ще й слідкувати, щоб не надурили! Отак і живемо!.. як зараз люблять повторювати «по-новому».!Після внесення справи до ЄРДР, постраждалий таки отримав нарешті свій статус офіційно (рахуємо кількість днів від 20 серпня), йому навіть видали направлення на судмедекспертизу! 

Ми ще раз публікуємо фото працівників МВС, які причетні до цієї справи.

 

ZYWk3zL-kYU                        3n6XiE5Kr8Q

Артемович (дані ще уточнюємо)                                                                                                 Заповський Іван

 

24qms2mETYg

Напарник працівників міліції

 

За розвитком цього питання продовжимо спостерігати. 

 

Автор: Марвін