георгііївська стрічка

В Запоріжжі у місцевому Парку Перемоги патруль колишнього «Беркуту» захистив чоловіка, якого попросили зняти «георгіївську стрічку» патріотично налаштовані особи. Про це у соцмережі повідомив журналіст місцевої газети Запоріжжя.

Новину передає «Преса України», повідомляє Корупція.інфо

«Вчора, 9 травня, на заході в запорізькому Парку Перемоги кілька хлопців попросили якогось чоловіка зняти «георгіївську стрічку». Почалася дискусія, в яку втрутився патруль колишнього «Беркута», який проходив повз», – заявив журналіст у соцмережі

За його словами, «беркутівці» матом наказали патріотично налаштованим хлопцям «звалити», вголос шкодуючи, що не можуть прямо тут і зараз «дати їм п#зди». 

«Коли ми з друзями-волонтерами поцікавилися, чому б нашій доблесній міліції не попросити чоловіка зняти стрічку щоб уникнути провокацій, нам була прочитана коротка, але емоційна лекція про злочинницьку Україну, яка вбиває мирних людей на Донбасі», – додав журналіст.

Журналіст з друзями-волонтерами встигли сфотографувати працівника міліції та розповсюдили фото у соцмережі, так, як на їх думку «він повинен стати відомим. А оптимально — безробітним. Я не розумію, як можна носити на рукаві герб країни, яку ненавидиш».

беркут