Вибори 2015
Подобається

Бермес Зеновій Миколайович

26/09/2014     Автор: Яна Романська
Бермес Зеновій Миколайович

Новий кандидат наших виборчих змагань – Бермес Зеновій Миколайович, президент Асоціації роботодавців торгівлі та громадського харчування Львівської області.

Народився Бермес Зеновій 10 жовтня 1949 року в с. Лішня Дрогобицького району Львівської області. Є громадянином України, має вищу освіту. У 1978 році закінчив навчання у Львівському державному університеті ім. І. Франка за фахом – економіст. У 2002 році закінчив навчання у Академії державного управління при Президентові України. Отримав кваліфікацію – магістр державного управління.

Якщо говорити про трудову діяльність:  
– з вересня 1967 року по січень 1975 року працював на різних посадах в системі управління держтрудощадкас Львівської області;
– з січня 1975 року по червень 1977 року працював завідувачем сектору обліку Залізничного РК ЛКСМУ м. Львова;
– з червня 1977 року по вересень 1990 року працював на посадах інструктора-ревізора та завідувача відділу в профспілкових органах (Облпрофрада та обком профспілки працівників торгівлі);.
– з вересня 1990 року по квітень 1992 року працював заступником директора регіонального підприємства по туризму „Галінтур”;
– з листопада 1992 року по лютий 1994 року працював заступником директора з комерційних питань ВО „Мікроприлад”;
– з лютого 1994 року по квітень 1996 року працював директором
ПМП БС-Інтер”;
– з лютого 1996 року по травень 1997 року працював завідувачем Відділу Федерації профспілки працівників торгівлі;
– з травня 1997 року по сьогодні працює президентом Асоціації роботодавців Львівської області.

Бермес Зеновій має нагороди від нашого уряду – Постановою КМУ від 28. 08. 2001 року нагороджений почесною грамотою Кабінету міністрів України; указом Президента України №797/2007 від 30 серпня 2007 року нагороджений орденом «За заслуги» III ступеня.

Як пише сам Бермес: «громадською роботою займаюся багато років».

Не оминула кандидата і політична діяльність, а саме з 1996 по 2000 року був депутатом Львівської обласної ради; у червні 2011 року був обраний головою Громадської ради при Львівській обласній державній адміністрації.

Сам ж пан Зеновій є безпартійним. Судимостей не має. Сімейний стан: одружений, виховує доньку 1996 року народження.

Як ми вже вказували, Зеновій Бермес 2011-2012 рр. очолював діяльність Асоціації роботодавців торгівлі та громадського харчування Львівської області. За цей час у 2012 році було скасовано 2 ухвали Львівської міської ради.  Про цей період відгуки, які поширює сама Асоціація, розказують нам про найкращу роботу органу – вони і з кризою допомогли боротись, і взагалі майже «знайшла золоте руно». А чи справді цей кандидат такий «чистий» та «золотий», ми заглянули дещо глибше ніж нам розказували у звітах.

Цікавою тезою автобіографії пана Бермеса є участь його у громадській раді при ЛОДА. Як показали останні формування та зміни у громрадах при різних органах, втрапити туди, навіть найправдивішим активістам не так і легко. Згадаймо події навколо формування громради при ЛОДА та прокуратурі Львівщини у постмайданівський період. Якщо навіть Вас і долучили до одної із громадських рад не факт, що її визнають дійсною чи правомірною. Це й ставалося із більшістю рад після їх формування. На сьогодні у більшості активістів побутує думка, що насправді майже всі хто долучений до громадських рад не такий вже і чесний. Тобто учасники цих рад є або корисні для тих кого вони «люструють» та контролюють, або можуть за проханням або через «премію» заплющити очі на деякі вчинки та халатності держслужбовців.

Громадські ради часу З. Бермеса складалися переважно із людей провладної орієнтації, а часом і проросійської. Одним з найяскравіших прикладів є громадська наглядова рада при прокуратурі Львівщини. До її складу входив лідер громадської організації "кремльовский вектор" у Львові. Про це стало відомо деяким активістам ще під час революції. А громадська рада при Львівському МВС налічувала тоді більш ніж 30 ГО, про жодну з яких ви, мабуть, і не чули. То навіщо цей пан був у ГР? Задля переваги деяких сил у ній? Чи лобіювання певних питань? Чи це був звичайний корупційний заробіток на чужих злочинах?

Висновки за Вами.

 

Автор: Марвін