Вчора, 9 березня, з життя пішов американський актор Джед Аллан, який став знаменитим після ролі батька Ідена Сісі Кепвеллів в мильній опері "Санта-Барбара". Акторові 1 березня виповнилося 84 роки.

Актор Джед Аллан, який зіграв Сісі Кепвелл в культової телевізійної сазі «Санта-Барбара», помер на 85-му році життя.

Про це пише TVLine з посиланням на сина актора Ріка Брауна.

Він підкреслив, що батько помер в оточенні близьких людей в Каліфорнії.

Джед Аллан грав Сісі Кепвелл в мильній опері "Санта-Барбара» з 1986-го по 1993 рік. Також актор грав Раша Сандерса – батька Стіва Сандерса в серіалі «Беверлі-Хіллз 90210». Він з'являвся в 18 серіях.

Також успішними стали його ролі в серіалах «Лессі», «Дні нашого життя».

Причину смерті поки не називають.

Актор народився 1 березня 1935 року в родині професійного музиканта в Нью-Йорку. Завдяки яскравій зовнішності і високого зросту він досить швидко знайшов собі «застосування» на екрані і на сцені.

На рахунку Аллана близько двох десятків телесеріалів крім легендарної «Санта-Барбари». Серед них – «Беверлі-Хіллз, 90210», «Лессі», «Коломбо», «CSI: Місце злочину Майамі» і інші.

Був одружений з дизайнером Тобі Браун, яка народила йому синів – Мітча, Діна і Ріка. Дружина померла в 2001 році.

Нагадаємо, що раніше помер актор Люк Перрі, зіграв Ділана Маккея в серіалі «Беверлі-Хіллз 90210» (Beverly Hills, 90210). Голлівудський актор, відомий своєю роллю Ділана Маккея в культовому серіалі «Беверлі-Хіллз, 90210», помер вранці 4 березня в лікарні Святого Йосипа в Бербанке, Каліфорнія. Люк Перрі помер, не виходячи з коми внаслідок інсульту, який він переніс кілька днів тому.