Центральна виборча комісія України оприлюднила просвітницький ролик, присвячений безпеці здоров’я на місцевих виборах, які пройдуть 25 жовтня. У ньому пояснюється, як при голосуванні уберегти себе від зараження коронавірусом.

Коротке відео з простими правилами з’явилося на YouTube-каналі “ЦВК: просвіта”.

Центрвиборчком радить виборцям заходити в приміщення для голосування в захисній масці, а при вході обробити руки антисептичним засобом.

Інші правила говорять:

  • тримайтеся на безпечній відстані в 1,5 метра;
  • не беріть з собою в приміщення для голосування дітей;
  • по можливості користуватися особистою ручкою.

Нагадаємо, місцеві вибори в Україні відбудуться 25 жовтня 2020 року. Підрахунок голосів закінчиться до 29 жовтня. До 6 листопада ЦВК оголосить результати виборів. Якщо жоден кандидат на посаду мера великого міста не набере 50% виборчих голосів, то другий тур голосування відбудеться 15 листопада.

Важливо відзначити, що 10 жовтня ЦВК затвердила порядок заповнення виборчого бюлетеня з виборів депутатів Верховної Ради АР Крим, обласних, районних, міських, районних в місті, сільських, селищних рад, сільських, селищних, міських голів.

Комісія роз’яснила порядок проставлення в такому бюлетені позначки “плюс” (+) або “галочки” (✓), або іншого знака, що засвідчує волевиявлення виборця, а також пояснила, як правильно написати порядковий номер кандидата в депутати від місцевої організації політичної партії, яку виборець підтримав.