Підозрювана в скоєнні смертельного ДТП в Харкові Олена Зайцева, яку напередодні помітили без наручників на вулиці, була в лікарні на огляді. Про це в коментарі «Обозреватель» розповіла адвокат родичів загиблих в аварії Лариса Матвєєва, передає Корупція.Інфо

Вона, посилаючись на адвоката Зайцевої Юлію Козир, повідомила, що підозрювана проходить обстеження в зв'язку з посиленими головними болями, які є результатом аварії 2007 року.

Огляд в харківській лікарні проходив з дозволу прокуратури.

«Козир зверталася в травні до суду з клопотанням про дозвіл на вивезення Зайцевої на обстеження. Що за жінки поруч на фото – не знаю. Що стосується наручників, то їх одягають на розсуд конвоїра», – розповіла Матвєєва.

Нагадаємо, раніше Олену Зайцеву без наручників помітили в парку біля Центральної клінічної лікарні з подругами і жінкою-конвойної.

«Вона не буде сидіти, це вже ясно. Ось вам і правосуддя. Тільки помститися самим», – обурюються в коментарях місцеві жителі.

Популярне: "Обурює асоціація з Інтером": Як та з ким живе легенда українського телебачення,  Світлана Леонтьєва

Нагадаємо, що на початку лютого 2018 року із справи Зайцевої вже зникли згадки про опіати, нібито раніше виявлені в організмі дівчини після смертельної аварії в Харкові на вулиці Сумській минулої осені.