Сусіди народного депутата Дмитра Тимчука, який загинув у власній квартирі, розповіли про те, що думають про те, що трапилося. При цьому багато люди налякані і практично не дають жодних коментарів.

"Ми в шоці від події, навіть не знали, що в нашому будинку жив народний депутат. Тепер ще й загинув. Для нас це стрес, тут вже пів дня ходить поліція з собаками, всі обшукують", — розповіла Світлана Бойко.

Ця жінка стала однією з небагатьох, хто наважився сказати про інцидент. Сусіди по можливості не дають коментарів, хіба що поліції і намагаються зайвий раз не виходити на вулицю.

У під'їзд в день загибелі нардепа поліція нікого стороннього не пускала, а всіх мешканців опитували, куди вони йдуть. Криміналісти поїхали з місця події близько 16.00, але пост на вході в під'їзд залишився.

Після того, як у квартирі народного депутата закінчили слідчі дії, його тіло винесли з під'їзду на закритих ношах повезли на експертизу в морг.

Машина приїхала у двір, де жив народний депутат, близько 17.40 і забрала тіло близько 18.00. Але навіть після цього кілька поліцейських екіпажів залишилося у дворі правоохоронці продовжують опитувати мешканців.