маршрутка

Львівські перевізники вже подали розрахунки тарифів на проїзд у громадському транспорті до Львівської міської ради. У розрахунках йдеться про підняття цін на проїзд  до 5-6 грн і більше. Жоден перевізник не подав тарифу нижчого, ніж 5 грн, пише ZAXID.NET.

Як розповів начальник управління житлового господарства департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Юрій Голець, міська влада наразі не розглядала питання про підняття цін на проїзд. Однак, якщо скасувати обмеження на проїзд для пільговиків, то тариф доведеться підняти до 5 грн.

Він пояснив, що влада міста не хоче йти на непопулярні кроки, бо це суттєво вдарить по бюджету львів’ян.

«До прикладу, мій працівник отримує 2,5 тис. грн в місяць і змушений добиратись двома видами транспорту на роботу. З підвищенням тарифу витрати на проїзд в день становитимуть 20-24 грн. Більшість львів’ян платить за проїзд у громадському транспорті. Ми розуміємо, що, оскільки їхні зарплати не зросли, то підвищення тарифу викличе ще більшу хвилю обурень, аніж обмеження часу проїзду пільговикам», – наголосив управлінець.

Голець додав, що через низькі ціни на проїзд багато «приватників» саботують роботу та не виїжджають на маршрут, бо витрати на пальне перевищують зароблені ними кошти. Щодня курсувати повинні 600 автобусів, однак близько 150 не виїжджають.