Оперативне повідомлення МВС України станом на 16:00 годину

На західному кордоні ситуація в пунктах пропуску на західному кордоні залишається стабільною, спостерігається збільшення інтенсивності руху через пункти пропуску. Пропуск осіб та транспортних засобів здійснюється встановленим порядком, згідно чинного законодавства.

Зауважимо, що наразі жодних обмежень щодо виїзду громадян України за кордон, за винятком визначених законодавством випадків, немає. Пропускні операції здійснюються ритмічно. Конфліктних ситуацій не виникало. Місцями виникають технічні затримки у роботі баз даних ДПСУ, митниці, а також на суміжній стороні.

На території України всі служби МВС України в режимі воєнного стану забезпечують правопорядок, надають допомогу потерпілим, ліквідовують руйнування та пожежі.

Зазначимо, що за попередніми даними, станом на 16:10 острів Зміїний атакували з російських кораблів. Окупанти вели вогонь по острову зі ствольної корабельної зброї. Прикордонники та ЗСУ тримають оборону! Наразі в районі острова знаходиться два кораблі ЧФ РФ «Москва» та «Василий Быков».

На сумському напрямку наші воїни підсмажили 15 російських танків за допомогою ПТРК Javelin. Про це повідомила заступниця голови парламентського комітету з питань нацбезпеки, оборони та розвідки Мар’яна Безугла. 

Станом на 16:30 радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко повідомив, що російські війська з території Білорусі увійшли до Зони Чорнобильської АЕС. Нацгвардійці, що охороняють сховище не безпечних радіоактивних відходів, чинять запеклий опір.

Зберігаємо спокій і віримо в ЗСУ!