Екс-міністр оборони України, лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко відзначив ювілей дружини – журналіста Юлії Мостової – в одному з київських кафе, "без Сейшелів, без Мальдів, без излияний". Про це він розповів в ефірі телеканалу NewsOne.

Гриценко зізнався: "Якщо відверто, то ні я, ні вона не любимо дні народження. Завжди намагалися тікати. Навіть коли я був міністром, я тікав на ці дні – брав коротку відпустку на 3-4 дні. Є елемент незручності, коли в твоїй присутності говорять дуже багато речей, до яких насправді треба ще доростати. І трошки ніяково".

Популярне: На кожну дитину по 800 гривень: хто з батьків має право на соціальну пільгу від держави"Але, тим не менше, кругла дата. Ми зібралися – родина і чоловік вісім найближчих друзів дружини. Все. В Києві, в одному з кафе, без Сейшелів, без Мальдів, без излияний. По-людськи, тепло", – розповів політик.

Вранці того ж дня, 20 липня, Гриценко привітав дружину в своєму Facebook. "Юлька, вітаю – 50! Такою я тебе покохав. Друг, кохана, дружина, мама, коханка – все це ти! І кохатиму тебе такою до останньої миті життя!" – написав він у пості під фото дружини.

Нагадаємо, Анатолій Гриценко та Юлія Мостова в шлюбі з 2003 року.