У Хургаді (Єгипет) застрягли понад 200 українців, які з ранку 28 липня очікують вильоту до Львова.

Пасажирам заявили, що літак, на якому вони мали повертатися, зламався, повідомила ТСН.uа одна з туристок Тетяна.

"Нам сказали, що здулося колесо і воно вимагає заміни. Його пообіцяли привезти з Києва, але літак з Києва теж не прилетів. Нас протримали у літаку годину, пізніше сказали виходити і забирати свої речі. Дві години тримали без води, без їжі в багажному відділенні аеропорту", – зазначила Тетяна.

За її словами, пасажири підняли скандал, після чого їх заселили до готелю.

Українців один раз погодували і пообіцяли відвезти в аеропорт, проте цього не сталося.

"Нам сказали, що невідомо, коли буде літак – завтра або післязавтра (29-30 липня. – Ред.). Ми дзвонили у посольство, на гарячу лінію туроператора "Join Up!"… 220 людей, багато вагітних, дітей. Ми просто мучимося! Сидимо у вестибюлі – хто на підлозі, хто де. Без води, без грошей, тому що вже кінець відпочинку", – додала Тетяна.

Вона розповіла, що оператор "Join Up!" відхрестився від інциденту, заявивши, що ця подія – проблеми перевізника.


"Хлопці (пілоти цього літака, вони також з нами в готелі) сказали, що їх провини немає, що повинен нас заселити туроператор. Ми його не випускаємо з готелю, тримаємо у "заручниках", тому що він хоче втекти", – пояснила українка .

Туристи налаштовані рішуче і після повернення збираються подавати до суду на туроператора.

У той же час в "Join Up!" підтвердили виданню інформацію від мандрівників.

"Рейс затриманий через пробите шасі у літаку, відповідно, це займає багато часу, щоб замінити колесо, усунути цю технічну несправність. Туристам було надано проживання та харчування", – заявили у компанії.

Терміни вирішення проблеми поки не називаються.

Нагадаємо, раніше українців змусили спати в аеропорту однієї з країн ЄС.

За останні два місяці туроператор "Join Up!" потрапив в кілька скандалів через скасування або перенесення рейсів. На початку червня туроператор "Join Up!" протягом двох днів переносив рейс на турецьку Анталію, змусивши багатьох людей з маленькими дітьми весь цей час чекати літак в аеропорту "Жуляни".

Популярное:"Поскаржився адміністратору, а у відповідь отримав удари по голові ": Робітник "Епіцентру" жорстоко побив покупця

14 червня літак авіакомпанії Bravo, рейс Анталія-Київ, при приземленні в "Жулянах" викотився за злітно-посадкову смугу. Серед пасажирів почалася паніка. Після цього українські туристи кілька разів довго очікували вильотів або залишалися без відпочинку.

от 437 грнот 169 грнот 259 грнот 179 грнот 889 грнот 499 грнот 349 грнот 859 грнот 1 518 грнот 339 грн
Читайте всі новини по темі "сімейний туризм" на сайт