Сьогодні ввечері всіх сколихнула новина про нові безчинства у Києві

TVUZEaQXbxo

 

 

 

 

 

 

Пише активіст: У Дарницькому районі біля м.Осокорки почались перші зародки Майдану 3.0. Зранку невідомими робітниками було окуповано величезну ділянку біля метро і встановлено залізний забор. Люди, що зробили це апілюють документами 2009 року з погодження Черновецького. Це така сама ситуація, яка була на м. Позняки. Але, коли зібрались люди, на них натравили цілу орду мусорів, колишньої беркутні та продажної Дарницької Громадської Варти – кришувателі деякого бізнесу, які захищали цю нелегальну забудівлю. Вони били людей, кидали шумові і газові гранати, але як ми не старались і не відбивали наших активістів, близько 4-х осіб було вивезено в Печерський райвідділ. Такого свавілля та жорстокості з боку "нової" продажної мусорської швалі я не бачив з майдану. Вони з задоволенням робили "свою роботу", поводячи себе так як вели себе на майдані, або як біля Святошинського суду, коли ми прийшли захистити політв'язнів "Васильківських терористів"».

Пізніше на Українській правді з’явилась публікація:

Правоохоронців звинувачують у "кришуванні" забудовника

Біля станції метро "Осокорки" в Києві відбулися сутички місцевих жителів з міліцією, яка не давала знести паркан незаконного будівництва.

Уранці в понеділок пустир біля станції метро, який веде до переходу на вулицю Срібнокільську, обгородили парканом. На цій ділянці проспекту Бажана планують побудувати новий торгово-розважальний центр Le Boulvard ("Ле Бульвар").

Майже 200 жителів мікрорайону о 19:00 вийшли на місце майбутнього будівництва, щоб знести паркан. Активісти заявили, що документи на будівництво видавалися ще за Черновецького, комісія Київради їх ще не перевіряла, громадське обговорення будівництва не проводилося. Крім того, за їхніми словами, будівництво перешкоджає проходу до метро.Однак до заздалегідь анонсованої акції забудовник, мабуть, був готовий. У призначений час на місце будівництва приїхали чотири автобуси з міліціонерами. Кореспондент LB.ua упізнав в них колишніх "беркутівців". Називати себе міліціонери відмовилися, поводилися агресивно, відразу почали затримувати активістів. Почалася бійка, під час якої вдарили в живіт кореспондента LB.ua. Також дісталося журналістці телеканалу TVi. Близько 10 осіб міліціонери запхали в автобуси і спробували їх вивезти, але не в бік місцевого управління МВС, а в напрямку центру.

Місцеві жителі спробували визволити товаришів, перегородивши автобусам шлях і почавши кидати каміння. Проте співробітники міліції їх відтіснили.

За даними активістів, міліція Дарницького району "кришує" забудовника – "СКАЙ-БУД ЛТД", власником якого є колишній заступник мера Києва Валерій Миронов.

H-NtXCgciMQ MyhiXf5jOYI qq8sn8kFSy8 rD0oN4Y8u6c T7X_HmqvhYE W5RIbz0ONG4 ZNq3ohheTqs‡агрузка...