Журналіст і телеведучий Дмитро Гордон заявив, що нинішній глава держави Володимир Зеленський впевнено рухається шляхом колишнього президента України, практично копіюючи його дії.

На думку Гордона, Зеленський повторює політичну траєкторію Віктора Ющенка, який був третім за рахунком українським президентом у 2005 – 2010 роках.

Про це Гордон заявив в програмі Анни Степанець та Володимира Полуєва “Смотрящі” на телеканалі “НАШ”, де він був запрошеним гостем. Фрагмент відео було опубліковано на YouTube-каналі самого Гордона.

Дмитро Гордон зазначив, що в нинішній ситуації Зеленський вже знаходиться на шляху до періоду правління пізнього Ющенка, і додав: доля Ющенка все ж краща, ніж шлях Януковича.

“Коли політик системний, він прогнозований. Коли ти можеш, виходячи з його системи, побудувати далі алгоритм – це одне. Коли політик робить кроки алогічні, безсистемні, ти нічого не можеш припустити”, – заявив він про Зеленського.

Ведучий програми перед цим зазначив, що на сьогоднішній день на президента Зеленського вішають усіх собак, тому що всі повноваження і вертикаль влади знаходяться в його руках: від більшості в парламенті до підконтрольного Кабінету Міністрів.

Раніше, Гордон звернувся до Зеленського в прямому ефірі.

“Минуло півтора року з часу приходу нової влади. За півтора року можна було перевернути гори, гори перевернути! Але, оскільки нічого не зроблено, як людина досвідчена, трошки пожила і трошки бачив, я для себе зробив висновок: нічого у цієї влади вже не вийде. На превелике розчарування для мене “, – заявив Гордон.

У відповідь ведучий запитав, яке запитання він поставив би на інтерв’ю Зеленському відразу після його відставки, якби вона сталася завтра.

– Ось, припустимо, завтра Зеленський перестає бути президентом, Ви записуєте з ним інтерв’ю, Ваше перше питання? – запитав ведучий.

– Ну чому так бездарно?! – відповів Гордон.