Авторські права на відео-запрошення на дебати від кандидата в президенти Володимира Зеленського виявились у російської компанії Kedoo Entertainment Russia. Про це заявив депутат від "БПП" Володимир Ар'єв.

Проте у штабі Зеленського зазначили, що це черговий фейк і дали своє пояснення з цього приводу.

"З урахуванням розповсюдження інформації про нібито надані права на захист авторського контенту компанії "Kedoo Entertainment Russia", використаного у ролику Володимира Зеленського щодо передвиборчих дебатів, повідомляємо:

Ця інформація — чергова безпорадна і нудна спроба дискредитації!

Лише і тільки Зе!команда є правомочним власником всього аудіовізуального контенту, який використовується у відео роликах та інших відео та аудіо продуктах, що вироблені та транслюються в рамках виборчої кампанії Володимира Зеленського.

Таким чином, тільки Зе! Команда може приймати рішення щодо надання дозволів та порядку використання цих продуктів третіми особами. Тому будь-які претензії від інших компаній до користувачів інтернету або ЗМІ є безпідставними та неправомочними! 

У разі надходження таких претензій ми радимо не звертати на них уваги, або оскаржувати їх у встановлений тим чи іншим інтернет-ресурсом або ЗМІ спосіб!", – йдеться в заяві "Зе!Команди" у Телеграмі.