Колишній глава передвиборного штабу президента Дональда Трампа і радник президента-втікача Віктора Януковича Пол Манафорт прибув до в'язниці в Олександрії, штат Вірджинія, куди його перевели з попереднього місця утримання.

Про це повідомляє CNN, передає Корупція.Інфо

У Центрі ув'язнення в Олександрії йому зробили традиційну фотографію для ув'язнених, на якій Манафорт зображений в спеціальному одязі для містяться. На фото він має безтурботне вираз обличчя, щетину і сиве волосся.


Повідомляється, що в Олександрії екс-начальник передвиборчого штабу Трампа не матиме взаємодії з іншими ув'язненими. Після перекладу Манафорт почав скаржитися, що переживає за власну безпеку, проте суддя зазначив, що його умови значно безпечніше і краще, ніж у інших утримуваних.

Перед переведенням в Олександрії суддя сказав, що фахівці цього центру утримання мають досвід роботи з терористами, шпигунами і зрадниками.

Популярне: Погрожував, що розповість усе в школі: 76-річний чоловік два роки ґвалтував дитину

Нагадаємо, що Манафорт працював радником під час президентської кампанії Віктора Януковича, навіть попри те, що американський уряд (і Маккейн) був проти Януковича — через його зв'язки з Росією і Володимиром Путіним. Манафорта найняли на посаду радника через кілька місяців після масових вуличних демонстрацій (зараз відомих як «Помаранчева революція»), під натиском яких Верховний суд скасував перемогу Януковича на Президентських виборах 2004. Борис Колесніков, керівник передвиборчої кампанії Януковича, визнав, що Партія регіонів найняла Манафорта після того, як зазнала певних організаційних та інших проблем під час виборів 2004, на яких кампанією керували російські політтехнологи. Манафорт відкинув закиди посла США в Україні Вільяма Тейлора, що він нібито підриває інтереси США в Україні.