384576111

Поки що переживаючий замах народний депутат України Володимир Парасюк лікується в елітній київській "Феофанії" від сильного стресу, а розслідування замаху вже веде СБУ, "Обозреватель" зацікавився питанням, звідки у парламентарія автомобіль, який постраждав під час вибуху.
Адже згідно з декларацією про доходи Володимир Парасюк змушений жити в умовах тотальної економії, отримуючи в місяць 6298 гривень 88 копійок.
У декларації Парасюка за 2015 рік немає ні автомобілів, ні квартир в Києві. Але це не завадило йому змінити за два роки три машини і проживати на елітному бульварі Лесі Українки в центрі столиці.
При цьому свою декларацію Парасюк подав лише за день до введення кримінальної відповідальності за неправдиве декларування доходів.

2015-1-638

три іномарки
Володимир Парасюк, незважаючи на свою скромну зарплату, любить міняти машини, як рукавички. З моменту обрання до Верховної Ради депутат вже змінив три дорогих автомобіля, кожен вартістю близько одного мільйона гривень.

626510
Постраждала від вибуху гранати Subaru Outback депутата в середній комплектації, згідно прайсу офіційного дилера компанії в Україні, варто 1,1 мільйон гривень. Приблизно таку суму за рік змогли разом заробити в 2015 році родичі Парасюка – батько і мати, зазначені в декларації.

Примітно, що в лютому 2016 року журналісти підловили депутата, який приїхав до Верховної Ради на недешевої Ford Mondeo білого кольору. Ціна на таку машину стартує від 809 тисяч гривень, а за максимальну комплектацію потрібно викласти понад 950 тисяч гривень.

841758

На початку року Парасюк роз'їжджав на Ford Mondeo. 
А ще влітку минулого року Володимир Парасюк їздив на Skoda Superb. В автосалоні ця машина коштує від 736 тисяч гривень до 1,3 мільйона.

302981

Парасюк вже два рази платив штрафи за порушення ПДР. Фото: МВС
Але за дивним збігом обставин жодна з цих машин не потрапила в декларацію депутата.
Елітна квартира
Вибух гранати, в результаті якого Парасюк отримав "сильний стрес", стався у дворі будинку за адресою бульвар Лесі Українки, 9 В. За словами колеги народного депутата Ігоря Луценка, саме в цьому будинку і проживає народний обранець. Сам будинок розташований в елітному районі на Печерську в центрі столиці.

У своїй декларації Володимир Парасюк не вказав інформацію про володіння будь-якої нерухомістю в принципі. Чи не вказані дані про володіння квартири в багатоповерхівці і членами сім'ї. У батька і матері народного депутата – лише житловий будинок на 100 квадратів і земельну ділянку на 0,6 гектарів.
966472
Для довідки, ціна 2-кімнатної квартири в цьому районі в будинку аналогічної споруди близько 85 тисяч доларів, а 3-кімнатної – близько 130 тисяч доларів. Орендувати ж трикімнатну квартиру в тому ж будинку, де проживає народний депутат, пропонують за 15 тисяч гривень на місяць.

Можливо, саме на оренді квартири і вирішив зупинитися Володимир Парасюк. І як ніколи до речі прийшлася скандальна компенсація для нардепів за оренду квартир, яка, за словами журналіста і блогера Дениса Казанського, становить 10 тисяч гривень на місяць.
У списку отримали таку компенсацію за грудень минулого року виявився і Володимир Парасюк, де разом з ним присутні закарпатський олігарх Михайло Ланьо, брати Добкіни, Олександр Вілкул, а також ще 172 народних депутата, які, судячи з усього, не можуть дозволити собі зняти квартиру в Києві.
778694

Нагадаємо, як раніше повідомляли, Парасюк в результаті події не постраждав, при цьому осколками пошкоджено припарковані навколо автомобілі. У поліції також прокоментували факт замаху.
У свою чергу голова Верховної Ради Володимир Гройсман зажадав, щоб правоохоронні органи забезпечили Парасюка охороною. Також спікер розповів про звіт СБУ, в якому згадується статистика замахів на життя українських депутатів.