Співтовариство "СТОП Матіос" в фейсбуці повідомило про те, що головний військовий прокурор, заступник генерального прокурора України Анатолій Матіос купив новий автомобіль Mercedes, вартістю понад 1 мільйон доларів.

Публікація набрала тисячі переглядів і репоста, передає Корупція.Інфо

"Пан корупціонер був помічений в новій машині біля офісу генеральної прокуратури. Її вартість становить від 1 070 000 доларів. Ми були б раді побачити це авто в декларації військового прокурора", – йдеться в повідомленні.

 

 

Популярне: "Морги завалено, мішків для трупів вже не вистачає": Очевидці стверджують, що в Кемерово загинуло майже 400 людей

 

 

 

Під даним постом – сотні обурених коментарів користувачів. Одні українці цікавляться, звідки у чиновника гроші на такий автомобіль, інші – впевнені, що машина записана на родичів прокурора, треті – пропонують спалити дорогу іномарку, а Матіоса відправити в АТО кататися на БТР-е.

Варто відзначити, що на опублікованому фото зображена остання модель одного з найрозкішніших автомобілів в світі Mercedes Benz Maybach S-Клас від тюнінг-ательє Brabus.