москальУчасники кривавої перестрілки в Мукачевому, які назвалися представниками ДУК «Правий сектор», дивним чином вмирають один за одним. У живих залишилося лише кілька осіб.
Про це в ефірі телеканалу «112 Україна» заявив голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль, повідомляє Корупція Інфо.
За інформацією очільника Закарпаття, бійці «Правого сектору», які брали участь у перестрілці в Мукачевому 11 липня, перебувають у Покровському районі Дніпропетровської області.


«Знаходяться в Покровському районі (Дніпропетровська область, – ред.), чому їх не беруть, ви мене питаєте? Це питання не до мене, це питання до правоохоронних органів… Так як їх шукають, то вони своїми діями… Там вже в живих залишилося кілька людей, вони щось там дивним чином помирають один за одним», – сказав Геннадій Москаль.


Окрім того голова Закарпатської ОДА зазначив, що у смертельному ДТП, яка сталася в Дніпропетровській області, загинули бійці "Правого сектора", які брали участь у подіях в Мукачевому.


«Це дійсно ті особи, які брали участь у стрільбі, я не знаю чи вони стріляли, а те, що вони брали участь – це 100 відсотків їх провина, ну хіба що посмертно може встановити Генпрокуратура, яка веде дане розслідування. Про те, що вони знаходяться в Покровці, на базі ПС, я озвучував, і це, до речі, підкреслили спікери ПС, вони це не спростовували, а підтверджували, що вони там знаходяться», – зауважив Москаль.