im578x383-1444645516-1783-boytsyi-ps-unichtojili-dorogoe-vino-iz-frantsii-na-vyezde-v-kryim

На блокпосту у Каланчаку одеські бійці "Правого сектора" завадили подружній парі з російськи паспортами провезти на територію окупованого Криму елітний алкоголь з Євросоюзу.

Про цю ситуацію розповіли активісти ПС, повідомляє Корупція.Інфо. з посиланням на 048.ua.

За словами росіян, вони побували в Європі на музичному фестивалі. При огляді автомобіля у них були виявлені пляшки з французьким вином, пивом та іншим дорогим алкоголем.

"Зупинили солодку парочку з Ерефії, яка везла додому елітний алкоголь з Європи. Як виявилося, вони відпочивали на музичному фестивалі. В цілому все обійшлося без ексцесів. Власник авто і любитель веселого відпочинку в країнах "загниваючого Заходу" погодився розбити дорогоцінний вантаж. Проте не зміг. З траурним обличчям він просто занурив заморські міцні напої в смітник. Довелося бити пляшки замість нього, але в його присутності", – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що росіянка відреагувала на події дуже емоційно і розповіла бійцям ПС, що ті роблять нецивілізовано.

"Показово, що людина просто демонструвала невтішну скорботу, дивлячись, як на землю ллється французьке шампанське і німецьке пиво, а його супутниця впала в істерику з криками: "що ви робите?!! Це нецивілізовано!!!". На цьому зворушливому моменті когнітивним дисонансом підкосило інформаційну команду "Правого сектора"… А "Правий сектор" продовжує охороняти кордон з окупованим Кримом"", – відзначили активісти.

блокада Криму

блокада Криму