торнадо

Печерський суд обрав міру запобіжного заходу бійцю "Торнадо" у вигляді тримання під вартою на два місяці. Про це повідомила суддя Олеся Батрин, передає Корупція Інфо.

"Суддя ухвалив клопотання слідчого про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою відносно підозрюваного Данили Ляшука. Строк тримання під вартою рахувати з моменту затримання, тобто з 9 вересня 2015 року. Строк дії ухвали до 6 листопада 2015 року", — повідомила О.Батрин.

Суддя також додала, що ухвала може бути оскаржена до Апеляційного суду міста Києва протягом п'яти днів з моменту її оголошення.

Як повідомлялося, обвинувачення наполягало на запобіжному заході у вигляді тримання під вартою протягом 60 діб без можливості внесення застави для затриманомого бійця роти "Торнадо", громадянина Білорусії Ляшука на прізвисько "Моджахед", який підозрюється у скоєнні особливо тяжких злочинів.

Нагадаємо, 9 вересня Головний військовий прокурор повідомив про затримання бійця роти "Торнадо", громадянина Білорусії Ляшука на прізвисько "Моджахед". За його словами "Моджахед" є найнебезпечнішим і найжорстокішим з усіх підозрюваних бійців роти. А.Матіос наголосив, що затриманий переховувався від слідства та суду більше 2 місяців.