Слідчий комітет порушив кримінальну справу за фактом жорстокого вбивства 55-річного оміча.  Встановлено, що до скоєння злочину причетна його 16-річна дочка.

Тіло загиблого з множинними ранами виявили лікарі бригади швидкої допомоги, які прибули за викликом в квартиру на вулицю Комунальна.  За підозрою у вбивстві затримано неповнолітня дочка господаря житла, яка дала свідчення.

Як з'ясувалося, після смерті дружини чоловік виховував дочку один.  Школярка пояснила слідчому, що між ними склалися неприязні стосунки.  Батько постійно ображав і лаяв її, іноді випивав.  Того вечора у них стався скандал через брудного посуду.  Батько наполягав на тому, щоб дочка її помила, та відмовлялася.

– За версією слідства, в ході сварки дівчинка завдала батькові, з яким проживала, безліч ударів, в тому числі молотком і ножем, – повідомила представник СУ СКР по Омській області Лариса Болдінова.

Після того як батько перестав подавати ознаки життя, школярка викликала йому "швидку" і пішла з дому.

В даний час слідчі встановлюють всі обставини злочину, умови проживання і виховання підозрюваної.  Найближчим часом суд визначить їй запобіжний захід.