В ході зіткнень, які вчора вранці сталися між поліцією і власниками МАФів в Дніпрі, було затримано п'ятьох осіб. Затриманих доставили у відділення поліції.

Конфлікт активно обговорюється громадськістю: частина поділяє позицію поліції, а інші запевняють, що кіоски стоять цілком легально.

Популярне: Найщасливіший день в житті перетворився на жах: Викрадена гостями наречена попала в моторошну аварію

"Кажуть, у нас незаконні кіоски. Ми не платимо до бюджету, продаємо там алкоголь і наркотики. Хоча продаються там тільки продукти харчування. На сьогоднішній день, ознакою законності є договори передачі в оренду об'єктів благоустрою. Ці договори у нас є, діють вони до кінця цього року", – розповідає голова громадської організації "Самозахист підприємців" Віктор Боровинський і відзначає, що знесення МАФів було незаконним.А ось городяни до демонтажу кіосків поставилися позитивно і підкреслили, що в павільйонах нерідко збираються бешкетники і п'яниці.

"Щовечора вони зливають під вікна продукти життєдіяльності – туалетів-же немає. Там збираються любителі випити і бешкетники, які заважають спати ночами", – розповідають жителі вулиці.

Тим часом, активісти відзначають, що під час зіткнення поліція поводилася дуже агресивно.

"Мене побили, поклали на підлогу, надягли наручники, після чого знову продовжили бити і труїти газом. Я спробував розглянути, хто це робить, але не зміг, тому що знову почали забризкувати газом", – розповідає потерпілий у бійці Микола Захаров.

У свою чергу отримати коментарів від поліції так і не вдалося.

Нагадаємо, вранці 17 липня в Дніпрі сталася масова бійка між власниками кіосків та поліцейськими – в хід пішли зброя і зеленка.