В одному з райцентрів Кіровоградської області жорстоко побили 15-річного школяра Миколи Завитренко, який зробив зауваження дорослого компанії за розпивання горілки, передає Корупція.Інфо

Дитина майже місяць провела у лікарні і вказує на своїх кривдників. Микола поскаржився правоохоронцям, що компанія дорослих п'є горілку на центральній площі міста, але ті не відреагували. Хлопця побили на наступний день після інциденту.

Миколу Завитренко зустріли і побили 5 юнаків – діти скривджених підлітком дорослих.

Популярне: "Почали відтісняти і…": На Банковій перші сутички між поліцією і прихильниками Саакашвілі, дізнайтесь подробиці

"Вони мене зустріли, били ногами, змусили стати на коліна", – розповів він. Школяр майже місяць пролежав у лікарні. Його мати розповідає, батьки агресорів спочатку вибачалися і навіть, як і обіцяли, компенсували вартість лікування.

Забрати заяву з поліції жінку ж переконали самі поліцаї. Мати хлопчика подала заяву в поліцію. Але потім поліцейські змусили жінку забрати свою заяву. А коли вона відкликала його, батьки юнаків, які били Миколая, подали свою заяву.

На матір підлітка відкрили справу за здирництво. "Нам надійшли три заяви про вимагання матеріальних засобів від родичів учасників конфлікту. Зараз відомості внесено до ЄРДР", – відзначають в поліції.

У свою чергу в Управлінні освіти пообіцяли розібратися ситуацією, а саме з Миколою. Проте на захист хлопця і його матері стали активісти, які і найняли родині адвоката. Тим часом мама і син скаржаться на погрози і тиск.