В Україні стався ще один кричущий випадок підліткової жорстокості. Дівчинка сильно побила однолітку, яка страждає на діабет, в Дніпрі. Постраждала в лікарні, а кривдниця вільно розгулює по вулицях і нічого не боїться. Хоча юристи кажуть, що на те у неї є підстави. Попередня гучна справа, коли побили дівчинку в Чернігівській області так і не доведено до кінця, а нападники, судячи з усього, вийдуть сухими з води.

Жорстока бійка підлітків в Дніпрі сталася в понеділок, 30 липня. 15-річна школярка Катя побила 14-річну Лізу. Як розповіла її мама Ірина Носенко, дочка сиділа з подружками на лавці біля під'їзду.

"Вони сміялися, дівчатка над нею жартували, корчили гримаси. Повз проходила ця Катя. Несподівано вона звернулася до моєї Лізи, мовляв, це ти мені. І хоча Ліза відповіла, що ні, це дівчаткам, вона схопила її за волосся, стягнула з лави і почала бити. Били по обличчю, ногами по животу, стрибали на неї", – насилу говорить Ірина.

Відігнали кривдницю сусіди, які привели закривавлену Лізу додому і викликали поліцію і "швидку". Дівчинку всю трясло. Її, за словами мами, били в ногу, на якій вже кілька разів робили операцію.

В результаті, за словами медиків, у Лізи закрита черепно-мозкова травма, струс мозку, забиття поперекового відділу, м'яких тканин голови, кінцівок і тіла. У поліції поки відкрили справу за ст. 125 за нанесення легких тілесних ушкоджень.

Популярне: “Задерла спідницю та просила взяти аналізи”: В Одесі слідчий поліції влаштувала п’яну ДТП


"Свідки опитані. Також встановлена одна особа, яка може бути причетною до побиття. З нею і її батьками працюють слідчі. Після того як потерпіла одужає, їй буде проведена судово-медична експертиза. Наразі досудове розслідування йде за статтею 125 – нанесення легких тілесних ушкоджень, але після експертизи може і змінитися", – сказала нам речник поліції Дніпропетровської області Ольга Кузнєцова.

Зараз Ліза почуває себе краще, але вона морально зломлена, і швидше за все, їй буде потрібна серйозна психологічна реабілітація.


До речі, Катя досі ходить по двору, повз під'їзд Лізи і нічого не боїться. "Навпаки, з викликом говорить, що їй все одно, мовляв, нехай моя дочка хоч здохне", – розповідає мама.

Катя входить в групу підлітків, які збираються недалеко від будинку Лізи. За даними Ірини Носенко, це вже не перший випадок нападу – раніше вони побили тут бездомного. А до того Катя нібито побила ще двох дівчаток, батьки однієї з них також написали заяву в поліцію. До речі, Ірина сама зібрала всю інформацію про кривдницю, з'ясувала в якій школі вона вчиться, і все передала в поліцію.