На Вінничині школярі замордували 90-річну, самотню пенсіонерку. На підлозі власного будинку закривавлене тіло 90-річної жінки-інваліда знайшла її племінниця, яка й звернулася до поліції Могилів-Подільського. 

Правоохоронці доволі швидко вийшли на підозрюваних у звірячому вбивстві пенсіонерки. До злочину вони вважають причетними двох місцевих мешканців.

Як зазначають у місцевому відділі поліції, вікно в однієї з кімнат було розбито, поруч з тілом лежала цеглина. Саме це допомогло з’ясувати, за яких обставин померла старенька. За версією слідства, зловмисників спокусили примарні багатства пенсіонерки з однією рукою. Мабуть, що в селі заздрили бабусі, яка отримає «велику» по місцевим міркам пенсію, а злочинці це чули.

Коли до будинку ввірвались злодії, старенька бабуся почала кликати на допомогу, але її криків ніхто не чув. Аби втихомирити пенсіонерку, душогуби озброїлися металевим совком та цеглиною і били так, що у жінки ребра простромили шкіру. Після чого підпалили будинок загиблої, аби сховати сліди злочину.

Популярне: Одружуватися в Україні можна буде лише за однієї умови: в Раді прийняли новий закон

Судмедекспертиза виявила на тілі жінки численні забої, переламаний хребет, ушкодження голови та єдиної руки.

Оскільки заощаджень пенсіонерка не мала, її кривдники пішли ні з чим. Хоча перед тим, як залишати будинок, вони вирішили «підчистити сліди». Запальничкою підлітки підпалили подушку у одній із кімнат. Але пожежі не вийшло.

У вбивстві підозрюють двох місцевих школярів: одному 16 років, а іншому 13.

13-річному Михайлу, через юний вік, кримінальне покарання не загрожує, а от його товаришу Олексію світить до 15 років за гратами.