Співачка дуже часто ділиться з шанувальниками не тільки постановочними світлинами і яскравими кадрами з фотосесій, але ще і цитатами, роздумами і важливими зауваженнями.

Однак цього разу на сторінці зірки в соціальній мережі Інстаграм з'явився пікантні кадри, на якому артистка вирішила показати себе в сміливому і при цьому – ніжному образі.

Так, цього разу Кароль позувала на портретному фото з яскравим макіяжем, в якому звичний акцент зроблений на насичено-червоний колір губ співачки. Цей колір помади давно став її родзинкою в пікантних образах. Однак, увагу шанувальників привернув колір волосся зірки – схоже, Тіна зробила фарбування в одній з модних технік – балаяж, що сподобалося далеко не всім.

«Не найвдаліше фото», «Така красива!», «Якось перебір у позі і в образі», «Ні, ну дуже шикарно!», «Колір волосся не ваш», «Тінуся зробила балаяж, напевно», «Це фото трохи невдале», «Не тільки колір волосся, і з мейком що щось не так: Тіночка стала схожа на мадам у віці. Тіна, вам йде натуральність», «Шикарна жінка », – написали користувачі.