ПриватБанк переглянув правила оплати смартфонами і картою в магазинах. Зокрема, вже тепер чек буде друкуватися тільки в тому випадку, якщо покупець і продавець заявлять, що він їм обов’язково потрібен – примусового друку більше не буде.

Відтак, як відзначається, тепер після успішної авторизації POS-термінал в тому, чи іншому магазині, виведе питання: чи слід друкувати чек, або ж оператору він не потрібен. Клієнт і касир повинні вирішити, чи потребують вони чек. Згідно з приблизними підрахунками, це допоможе заощадити до двох мільйонів гривень на місяць, або ж двадцять чотири мільйони гривень на рік.

За словами керівника відділу по роботі з торговельними підприємствами ПриватБанку Євгена Васильцова, паперовий чек сьогодні дійсно необхідний тільки тоді, коли товар купується з гарантією – наприклад, якщо ви купуєте побутову техніку, а в інших випадки – лише серйозні витрати.

Водночас Васильцов запевнив, що при введенні сучасних правил використання паперу кількість чеків скоротиться приблизно в двадцять-сорок разів і вони будуть видаватися приблизно для 3-5 мільйонів операцій.

Щоправда, при бажанні будь-який чек можна роздрукувати – квитанції за всіма угодами зберігаються в додатку Приват24.