Менш ніж через п’ять тижнів принц Гаррі перестане носити всі свої титули.

Принц Гаррі повернувся до Великобританії для виконання останніх обов’язків в якості офіційного представника корони, що збіглося за часом з черговим офіційним виходом його старшого брата, принца Вільяма, і Кейт Міддлтон.

Менш ніж через п’ять тижнів принц Гаррі перестане носити всі свої титули, але, здається, він вже від них відмовився, хоч і неофіційно. Модератор заходу по запуску Travalyst і колишній радник Міністерства праці Великобританії Айша Хазаріка розповіла журналістам про незвичайне прохання принца:

«Перед тим як вийти на сцену, він попросив нас називати його просто Гаррі. Так ми і оголосили його: «Пані та панове, будь ласка, тепло привітайте Гаррі».

Нагадаємо, 8 січня герцог і герцогиня Сассекські опублікували заяву про бажання почати самостійне життя. Відразу після цього їх зобов’язали повернути в казну Великобританії кілька мільйонів фунтів стерлінгів – в основному за ремонт їх резиденції Фрогмор-гаус.

Днями королева позбавила їх королівських статусів і заборонила їм використовувати за кордоном приставку Royal для особистого заробітку. Герцог і герцогиня відреагували на нову заборону неоднозначно.