Сьогодні, 18 серпня, мережу вразила новина про смерть колишнього концертного директора гурту "Океан Ельзи", а також директора гуртів ТНМК та "Скай" Богдана Уцехи.

На момент трагедії йому було 44 роки. Про це стало відомо з соціальної мережі Facebook.

"Богдан Уцеха (Utsekha Bogdan), який в середині 2000-х був нашим концертним менеджером, покинув цей світ … Наші щирі співчуття родині та близьким. Спочивай з миром, Бодя", – написали музиканти у Facebook.

Популярне: "Чим більше комбайнів, тим вищою буде зарплата та пенсія": Ляшко зробив нову гучну заяву

Обставини смерті чоловіка поки відсутні. Арт-директор компанії "Atas" Борис Гінжук зазначив, що у нього були проблеми з серцем.

"Богданчика більше немає з нами. Він полетів на небо слухати музику. Я люблю тебе, Бодя !!! Я не вірю. Всім, хто захоче попрощатися – я повідомлю пізніше місце і час. Помоліться, будь ласка, за мого Богданчика!", – написала в мережі дружина Уцехі.

Нагадаємо, в ніч на вівторок, 14 серпня, помер Степан Пушик – відомий івано-франківський письменник, літературознавець, фольклорист, журналіст, громадсько-культурний і політичний діяч, кандидат філологічних наук, професор Прикарпатського університету ім. В. Стефаника.

\