Принц Гаррі і Меган Маркл вирішили відмовитися від виконання королівських обов’язків. Подружжя заявили, що не потребують титулів і хочуть вести спокійний спосіб життя.

«Після кількох місяців роздумів, ми вирішили зробити крок до нового життя. Ми маємо намір відступити від статусу старших членів королівської сім’ї і працювати, щоб стати фінансово незалежними, продовжуючи при цьому повністю підтримувати Її Величність Королеву. Саме з вашою підтримкою, особливо в останні кілька років, ми відчуваємо готовність до таких змін », – підкреслило подружжя.

Також Меган і Гаррі підтвердили чутки про швидкий переїзд. Закохані збираються жити на дві країни, проводячи однакову кількість часу як в Канаді, так і в Великобританії. Це рішення, за словами самого подружжя, вони прийняли заради сина, який повинен рости в спокійній обстановці.«Все це надасть нашій родині можливість зосередитися на нових планах, включаючи запуск нашої нової благодійної організації. Ми з нетерпінням чекаємо можливості поділитися подробицями переїзду і дякуємо вам за підтримку », – повідомили герцог і герцогиня Сассекському.

Принц Вільям поки не коммментірует рішення брата. Але він дуже засмучений таким поворотом подій.

«Протягом всього нашого життя я був поруч з моїм братом, поклавши йому руку на плече. Я більше ніколи не зможу його обійняти – ми стали зовсім чужими. Це сумно », – передав слова Вільяма його близький друг в розмові з журналістами видання The Sunday Times.