"Більше ніяких кулуарних переговорів, нічних візитів в АП і прихованих від суспільства домовленостей".

Володимир Зеленський заявив, що за його президентства стосунки з бізнесменами будуть прозорими.

Про це він повідомив у своєму Facebook.

"Більше ніяких кулуарних переговорів, нічних візитів в АП і прихованих від суспільства домовленостей. Тому офіційно запрошую представників великого, малого та середнього бізнесу на зустрічі — вже в найближчі дні. Розставимо всі крапки над "I", — відзначає Зеленський.


Він додав, що необхідно працювати на Україну за прозорими правилами.

Окрім того, обраний президент України Володимир Зеленський в інтерв'ю "Обозревателю" повідомив, до яких політиків ставиться з повагою і з яких політиків треба брати приклад. Зокрема, журналіст спробував з'ясувати, хто для Зеленського в світі політики є кумиром. У той же час, він не повинен був називати українських прізвищ.

"У політиці мені по духу близькі такі люди, як Рузвельт і Черчилль. Так, вони різні історичні вчинки робили у своєму житті. Але політик для мене — це в першу чергу дипломат, який зберіг або примножив історію і традиції своєї країни", — пояснив майбутній глава держави. Разом з ними, Зеленський згадав також відомого полководця і імператора Франції Наполеона і Петра Першого — останнього царя всія Русі першого Всеросійського Імператора.

"Однак я в більшій мірі поважаю політиків, які змогли із військових конфліктів вийти з мінімальними жертвами. А не ламати через хребет величезну кількість людей", — додав він. А ось німецького політика Аденауера політик назвав найбільшою в історії людиною.

Також, у день інавгурації новообраний президент Володимир Зеленський буде акцентувати увагу на символізмі та на певних змістах.

Таку думку висловив політолог Олег Саакян.

"Цілком вірогідно, що після інавгурації у парламенті Зеленський вирушить до шпиталю, зустрінеться там з військовими і з ними проведе день інавгурації. Або щось [зробить] таке, що було б символічним. Ми бачили ставання на коліна на стадіоні. Бачили багато інших речей, які продумувалися не заради форми, а заради того, щоб наситити їх символізмом. Думаю, тут теж з'являться якісь подібні ідеї.

Не думаю, що це буде якась віртуальна історія. Мені здається, що Зеленський захоче заявити про себе серйозно і зробить це нестандартним шляхом", — сказав Саакян.