Ведуча ТСН Соломія Вітвіцька стала хрещеною мамою первістка співачки Світлани Тарабарової. Радісною звісткою Соломія поділилася у своєму мікроблозі в Instagram.

 

Новоспечені кумоньки зі Світланою Тарабаровою. Поки солоденький Іван з ямочками на щічках дрімає після хрестин, — написала ведуча.

Таїнство пройшло у церкві Миколи Набережного, що на Подолі у Києві. Нагадаємо, що Світлана Тарабарова та її чоловік, продюсер Олексій Бондар уперше стали батьками 9 вересня минулого року.

Я зрозуміла вже на 300 відсотків, що потрібно бути спокійною. Ти спокійна — і твоя дитина спокійна. Він все відчуває: кожен подих, кожен — ділиться досвідом материнства Світлана.

"Бути мамою — це скарб. Але це важко. Це круто, неймовірні емоції. Ти постійно боїшся зробити щось не так. Але ці очі, які дивляться на — це щастя».

Нагадаємо, новий альбом Світлана не тільки присвятила синові, а й назвала його "23:25" (в пам'ять про мить народження малюка).

"Перший концерт після пологів був через два тижні. Я без музики просто не можу. Тому що у мене почнеться депресія. До того ж наступний альбом ми випустили на наступний день після того, як з'явився Іван. Він навіть називається часом його народження – 23: 25", — підкреслила співачка.