2014-08-26medalj_shkola

Наразі у департаменті освіти Львівської ОДА немає точної інформації щодо кількості випускників шкіл Львівщини, які отримають медалі. Однак вже відомо, що 9,5% від загальної кількості випускників, а це більше як 1 тис. осіб претендують цього року на золоті та срібні медалі.

Про це сьогодні, 19 травня, під час прес-конференції розповіла начальник відділу загальної та середньої освіти департаменту освіти Львівської ОДА Ірина Сислюк, передає новину Корупція.інфо  з посиланням на ГалІнфо.

За її словами, цього року діє нове Положення про нагородження медалями. Так, щоб претендувати на золоту медаль, випускник повинен мати лише високі бали – від 10 до 12 з усіх предметів. На срібну медаль допускається 9 балів із двох предметів.

«Наразі точно невідомо, скільки медалістів, адже випускники ще не складали державну підсумкову атестацію (ДПА). Під час визначення медалів, беруться до уваги  семестрові, річні оцінки та оцінка за ДПА», – сказала вона.

Вона нагадала, що ДПА відбуватиметься з 22 до 28 травня. Це будуть іспити або з історії України, або з математики та іспит з предмету на вибір випускника.