Популярна телеведуча Маша Єфросиніна не раз зізнавалася, що сім'я – це її найбільша цінність. Вона просто обожнює дочку Нану і сина Олександра, який, за її словами, буквально врятував шлюб зірки з чоловіком, бізнесменом Тимуром Хромаєвим. Теледіва розповідає, що намагається бути для своїх дітей другом, ставиться до них з глибоким розумінням і будує довірчливі відносини. У Міжнародний день захисту дітей, який відзначається 1 червня, ведуча вирішила поділитися на сторінці в Instagram рідкісним сімейним кадром.

Варто відзначити, що дочка зірки, Нана, не любить фотографуватися, тому Маша вкрай рідко ділиться світлинами з дівчинкою. Але цього разу на смішному фото зображені чоловік Маші, Тимур, який захоплено щось їсть з ложки, серйозна Нана і Олександр, який сів прямо на столі.

"Багато слів писати не буду! Давайте прямо зараз зацілуємо тих, кого любимо БЕЗУМОВНО, БІЛЬШЕ ЖИТТЯ і НАЗАВЖДИ!" – емоційно підписала фото ведуча. 

Шанувальники прийшли в захват від сімейної ідилії на знімку. Кумедний кадр не залишив підписників байдужими, і вони написали багато зворушливих коментарів.