22 серпня вранці у Сумській області біля будинку депутата Конотопської міської ради стався вибух. Про це повідомляє прес-служба ГУНП в Сумській області у Facebook.

"Сьогодні о 06:41 чоловік звернувся до поліції сам, і повідомив, що близько першої ночі почув з вулиці якійсь хлопок. А вранці, вийшовши у двір, виявив зі сторони вулиці пошкодження на вхідних дверях та розбитий склопакет вікна", – йдеться у повідомленні.

Популярне: Українців обдеруть до нитки: новий закон примусить заплатити навіть за “собачу будку”

Слідчо-оперативна група Конотопського відділу поліції виїхала на місце події. Інформація підтвердилась: біля паркану була "виявлена невеличка за діаметром воронка від вибуху, а також пошкодження в нижній його частині та вікні".

Наразі тривають першочергові слідчі, направлені на з’ясування обставин цієї події.

У свою чергу Міський голова Конотопа Артем Семеніхін прокоментував цей інцидент. За словами Семеніхіна, депутата сам міг кинути цю гранату з метою зробити піар. За іншою версією міського голови, напад могли здійснити «тітушки».

«Це може бути розплата отих тітушок, яких він привіз на сесію разом з губернатором та яким пообіцяв безпеку і недоторканість. Замість цього один вже в СІЗО, ще кучка – під домашнім арештом», — передає видання слова Семеніхіна.