Представники СММ ОБСЄ потрапили під мінометний обстріл біля селища Водяне 94 кілометрах від окупованого бойовиками Донецька.

Про це йдеться у звіті місії ОБСЄ, передає Корупція Інфо.

Свій візит спостерігачі координували з представниками Спільного центру контролю і координації режиму припинення вогню на Донбасі. "В 11:18 СММ діяла в режимі пішого патруля і розмовляла з подружньою парою біля їх будинку, коли на село впали сім мінометних снарядів, імовірно, калібру 82 міліметри", – йдеться в повідомленні.Представники моніторингової місії та Збройних сил України, включно з українським членом СЦКК сховалися в будинку. "Спостерігачі ОБСЄ негайно зв'язалися з членами дзеркального патруля СММ в контрольованому "ДНР" Комінтерновому, якого супроводжував представник Збройних сил Російської Федерації в СЦКК, щоб забезпечити припинення вогню", – йдетсья в звіті. За 15 хвилин, коли оцінили ситуацію як безпечну, члени патруля вийшли з будинку і пройшли до двох бронемашин СММ, припаркованих приблизно за 70 метрів на захід від будинку. В цей час патруль почув ще два вибухи в селі, імовірно з міномета, і це змусило членів патруля лежати на землі до можливості безпечно дістатися до транспортних засобів.

Протягом усього цього часу водії місії залишалися в своїх машинах. Звідти вони спостерігали вибух на відстані приблизно 100-150 метрів на північ, і ще один на такій же відстані на південно-сході. Одна міна викликала пожежа у будинку в південно-західній частині села; будинок сильно горів, коли патруль покинув населений пункт. Спостерігачі місії заявляють, що безпечно повернулися на свою базу в Маріуполі близько 13:00.