gotel_5-640x480

Левко Давидюк, ще два роки тому переміг у конкурсі дизайнерів «Ukrainian Desigh: The Very Best Of» в номінації «Дизайн середовища».

Проект еко-готелю «Три копиці» потрапив до китайської книги «Біонічні будівлі світу», повідомляє Zaxid.net, передає Корупція.Інфо

Не дивлячись на те, що Давидюк отримував пропозиції від багатьох країн, він хотів реалізувати свій задум саме в Україні, і от з’явився інвестор, готовий побудувати незвичний еко-готель біля Львова.

Готельно—ресторанний комплекс складатиметься з трьох будівель: одна — двоповерховий ресторан, ще дві — чотириповерхові будівлі під готельні номери. За задумом дизайнера, житлові будівлі мають чотири поверхи. Перший рівень — дерев’яний, три наступні — з очерету, викладеного за голландською технологією.

Варто відзначити, що будівлі будуть зведені без єдиного цвяха. На дерев’яному каркасі буде розташовуватися брус, очерет (з якого зроблять дах і стіни) і глина. У самих будівлях будуть сучасні санвузли, готельні номери, ресторани і панорамні вікна.