У с. Дмитрівка Дніпропетровської області батько трьох дітей на їхніх очах вчинив самогубство.

Про це повідомляють місцеві ЗМІ.

Зазначається, що чоловік самостійно виховував трьох дітей – шестирічну та семирічну донечок та дворічного сина. Дружина чоловіка родиною не цікавилась та часто гуляла, кидаючи дітей на чоловіка.

Чоловік складав гроші на новий будинок та ховав їх від горе-дружини. Проте перед трагедією та у компанії двох молодиків приїхала додому та пограбувала власну сім`ю. Після чого у чоловіка почалась депресія та він почав ще більше випивати. Також батько казав, що він так довго не зможе жити. У день трагедії старша донька побачила, як її батько вішається у саду. Вона разом із молодшими дітьми кинулась його рятувати. Проте вже було пізно.

Сестра померлого, котра перебуває закордоном та допомагає родині, подзвонила у сільську раду, щоб ті перевірили, чи все у родині добре, оскільки там ніхто не відповідав на дзвінки. Проте, коли працівники сільради прибули у помешкання, то побачили моторошну картину: біля тіла батька ридало троє дітей. Соцслужби після трагедії кинулись шукати горе-матір, щоб та забрала дітей. Проте жінка з`явилась аж за кілька днів.

Діти перебувають у лікарні. Як складеться їхня доля – вирішуватимуть соціальні служби.