Держприкордонслужба почала тестування системи біометричного контролю в пунктах пропуску "Гоптівка" (Харківська обл.) І "Бачівськ" (Сумська обл.) На українсько-російському кордоні, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Відвезли у реанімацію. За кілька годин його не стало” – Раптово помер відомий український музикант. Рідні не можуть повірити

Як повідомили в ДПСУ, повністю система запрацює, як і планувалася, з 1 січня 2018 року."Серйозне тестування у нас починається сьогодні саме в цих двох пунктах. Однак запуск системи на кордоні і в міжнародних аеропортах відбудеться, як і заплановано, в понеділок", – сказав помічник голови Державної прикордонної служби України Олег Слободян.

Він також поінформував, що Державна прикордонна служба вже підготувала і оприлюднила відеоролики для іноземців з інструкціями та правилами проходження даної системи контролю при в'їзді в Україну.

Слободян підтвердив, що з 1 січня 2018 року в повному обсязі в основних 157 міжнародних і міждержавних пунктах пропуску запрацює біометричний контроль для іноземців – громадян з 71 країни, звідки можуть виходити ті чи інші загрози для українців і національної безпеки України.