Сьогодні, 23 листопада, радник Петра Порошенка Юрій Бірюков, який більш відомий як волонтер Фенікс, розповів, чому Україна відмовилася отримати від Канади 20 винищувачів F-18. 

"Колись там в минулому Міноборони запропонували Макдонел-Дуглас F/A-18, а ми відмовилися. І тепер у нормальних людей в голові дряпається питання – WTF? Цитата з Вікіпедії: "Макдонел-Дуглас F/A-18 – американський палубний винищувач-бомбардувальник і штурмовик, розроблений в 1970-х роках." 

Сподіваюся, що слово "палубний" нікого не бентежить, так?", – написав у себе в Facebook Бірюков. Читайте також: Маккейн вважає ганьбою відмову США надати Україні зброю Бірюков підкреслив, що "від пропозиції відмовилися абсолютно обґрунтовано". 

"Ми не в змозі собі дозволити такі літаки! Не зможемо оплачувати їхнє обслуговування, не зможемо заряджати їх, не зможемо підтримувати . А хто на них буде літати? А де у нас є комплекси супроводу польотів?, – заявляє радник Порошенка.

Він зазначив, що питання про перехід на західні стандарти і на західну техніку – питання актуальне в перспективі, а не зараз.

"Зараз починати треба з трусів і шкарпеток, з форми, з наметів і спальників, з колісної техніки", – додав Бірюков.

 
Читай найсвіжіші новини про Львів

Джерело: ТСН