бірюков

Радник президента та міністра оборони Юрій Бірюков заявив, що маючи доступ до звітів та документації, не може відповісти, хто віддав наказ заходити в Іловайськ.
Про це він розповів в ефірі Громадського.

«Я на початку жовтня став радником міністра оборони і почав отримувати доступ до документації, зокрема, по Іловайську. І там, як і раніше, дуже багато питань: хто віддавав і які накази. У тих звітах, які опубліковані за останні тижні, там ось я, наприклад, так і не зміг зрозуміти, хто віддавав наказ по Іловайську», – сказав Бірюков.

За його словами, минулого року була побудована система координації між Генеральним штабом, АТЦ, штабом АТО, координаторами від МВС, координаторами збройних сил при АТЦ, проте торік у цій системі важко було розібратися.
 

«Це ось зараз зрозуміло, хто кому підпорядковується, а торік у нас було окреме царство – це антитерористичний центр, який начебто очолювало СБУ, але ми то розуміємо, що спецслужба там по суті ніколи нічого не вирішувала, при цьому були добровольчі батальйони, які частково були оформлені, а частково – ще ні, були куратори від МВС до кожного окремого батальному, але ми чудово розуміємо, що деякі батальйони не надто цього куратора і слухали. Тоді тільки вчилися штабний культурі, тоді ще ніхто не вмів воювати. І ось точно також і з наказами. Більшість наказів тоді давали усно», – підкреслив радник.

Джерело: Корупція.Інфо