Радник Президента України та помічник міністра оборони Юрій Бірюков у соцмережі виклав фото концептів нових знаків розрізнення для солдатів та офіцерів Збройних сил України.

За словами Юрія Бірюкова, в 2015 році Україна витратить з державного бюджету десятки мільйонів гривень на закупівлю повсякденної і парадної форми для військових.

«Останні 10 років Міністерство оборони України через банальний брак коштів не закуповувало повсякденну форму і знаки розрізнення. У цьому році, вперше за десятиліття, ми маємо шанс це зробити», – написав у соцмережі Юрій Бірюков.

Радник президента повідомив, що над різними концепціями зовнішнього виду ЗСУ працює 5 груп. Ними керує Віталій Гайдукевич.

«Титанічна, копітка, безкоштовно (ну, як завжди, в нашому випадку) робота», – пише Юрій Бірюков.

Повідомляється, що через тиждень готові концепції форм для військових ЗСУ та знаки розрізнення будуть представлені міністру оборони України і Верховному Головнокомандувачу.

Нагадаємо, що згідно повідомлення з Адміністрації Президента України, бойовики зібрали на Донбасі 50-ти тисячну армію. Проте збройні сили України мають сили, можливості і бажання, щоб захистити українців від терористичної загрози.

4...1 4...2

 

Джерело: Корупція.Інфо