22_tn

Радник президента Юрій Бірюков повідомив, що на базарі у Львові продавалися військові черевики, при тому, що таке взуття в місті отримала тільки Академія сухопутних військ імені гетьмана Сагайдачного.

У зв'язку з фактом продажу на Краківському базарі міста Львова нових черевиків ЗСУ у місто спрямовані інспекція Служби тилу Генштабу і військова прокуратура. Про це у своєму Facebook повідомив радник президента, волонтер Юрій Бірюков, передає Корупція.Інфо.

Як розповів Бірюков, нові військові берці на львівському базарі виявив пильний громадянин. А продавчиня повідомила, що на продаж їх приніс військовий.

"Той військовослужбовець, який їх приніс на ринок, – покидьок і мерзота", – підкреслив волонтер.

Він зазначив, що до продавця, який прийняв на реалізацію військове майно, претензій поки немає.

"ТУ на берці були прийняті одними з перших, і в явній формі там не було прописано "Власність ЗСУ. Не для продажу". Будемо вважати, що продавець не знає про ці берці, і будемо вважати, що логотип ЗСУ на ярличку – невідомий. Будемо виправлятися, ярлик буде з однозначним формулюванням", – написав Бірюков.

 

Він додав, що єдиний радісний момент в цій історії – що за черевики невідомий військовий взяв 1400 грн, що говорить про їх хорошу якість. А найбільше засмучує те, що відомо, звідки вкрали ці берці, хоч поки невідомо, хто це зробив.

"У Львові тільки один військовий підрозділ їх отримав. Академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Перший курс. Майбутні офіцери", – поскаржився волонтер.

Він підкреслив, що якщо під час інспекції буде виявлена нестача на складі, винного буде ув'язнено.

"Якщо буде виявлена недостача під час стройового огляду – відрахований. І ніякі виправдання не допоможуть. Це власність ВСУ. Крапка", – підсумував Бірюков.

Раніше Бірюков повідомив, що цього року у бюджет Міноборони (МО) було закладено 700 тис. гривень на придбання ТУ. Однак група волонтерів Костянтина Лісника розробила їх самостійно і безкоштовно.